Temel prensibimiz, Ulusal ve Uluslararası standartlar ve yönetmeliklerden ayrılmadan, bağımsız karar verme, dürüst olma, sorumlu davranma, güvenli ve kaliteli hizmet üretme anlayışı içinde gelişmemizi sürdürmektir.

Kalite Yönetim Sistemimizin geliştirilmesi ve sürekliliğinin sağlanması için TÜV SÜD denetim ve belgelendirme kuruluşundan ISO 9001:2008 sertifikası alınmıştır. Şirketimiz, kalite politikası doğrultusunda “HİZMETTE KALİTE, KALİTEDE SÜREKLİLİK” ilkesini içtenlikle benimseyen bir kuruluştur. Bu şekilde daha verimli ve kaliteli hizmet vereceğimize inanıyoruz.

Müşterilerin istek ve şikâyetleri ile hızlı ve verimli biçimde ilgilenilerek gerekli iyileştirmeler en kısa sürede yapılmaktadır. Sunulan hizmete ilişkin müşterilerin görüşleri alınarak, hizmet kalitesi ve verimliliğin en üst seviyede olması sağlanmaktadır. Mutlu çalışan, mutlu müşteri anlayışı içinde iyi iletişim ve takım çalışmasına önem verilmektedir.

Deney sonuçlarının güvenilirliğinin sürdürülebilmesi için kullanılan cihazların kalibrasyonu, geçerlik denetimi, ayarı gibi işlemler özenle yapılmakta ve gerekli bütün kayıtlar düzenli olarak tutulmaktadır. Aynı şekilde çalışan personelin performanslarının yükselmesi ve gelişimi için sürekli eğitim programları yapılmaktadır. Ayrıca özel ve resmi kurumlarda düzenlenen seminer ve kurslara katılımları sağlanmaktadır.

Çalışan personelimize özellikle deneylerin hatasız yapılması, sonucu etkileyen hata envanteri, ölçüm belirsizliği, iletişim, iş sağlığı ve güvenliği gibi konularda eğitimler verilerek kişisel gelişimleri sağlanmaktadır.

Hizmetlerimiz için bize yazın, biz sizi arayalım